1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) Kuçük resmi 1
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) Kuçük resmi 2
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) Kuçük resmi 3
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) Kuçük resmi 4
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) Kuçük resmi 5

1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet)

Fiyatı :
1.3 TL + Kdv
Kdv Dahil Fiyatı :
1.534 TL
Ürün Stok Kodu:
701
Ürün Koli Fiyatı:
130 TL + KDV
Marka Model:
Çözüm Tıbbi Atık Kutusu
Ürün Birim Gramajı
89 Gram
Ambalaj Şekli
100 Adetlik Kolilerde
Koli Ağırlığı:
8.90 Kilogram
Koli Ebatları
40 x 60x x45
 
2 Yorum  Yorum yap
Adet
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (2)

 


TIBBİ ATIK KOVALARI SATIŞ 

 SATIŞ SONRASI DESTEK

1,5 Litrelik Tıbbi Atık Kovası, kesici ve delici atıkların atılmasına yönelik orjinal hammaddeden yeterli sağlamlıkta üretilmiştir. Ürünümüz üç parçadan oluşur. Bunlar 1- Kutu 2- Kapak 3- Kilitlenebilir küçük kapaktır. Tek kullanımlıktır. Gövde rengi; Sarı kova, kırmızı büyük kapak ve sarı küçük kapaktır. Kovanın 72 saat kullanım süresi vardır. Tamamen dolmamış olsa dahi enfeksiyon olasılığına karşın imhaya gönderilmelidir.

TIBBİ ATIK KOVASI SATIŞI SONRASI DESTEK;

Görüş öneri veya her türlü satış sonrası destek için aşağıdaki telefonlarımızı arayabilirsiniz.

0 212 567 49 41 / 42

0 536 797 74 06

TIBBİ ATIK KOVASI DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI;

Tıbbi atık kovası, özellikleri ilgili yönetmelik ve teknik şartnamesi ile belirlenmiş standart üründür.  Satın alınmış ve kolisi açılmış ürünlerin daha sonra iadesi olmamaktadır. Ancak kargoda deforme olmuş ürünler müstesna. Müşteri kendisine ulaşan ürünlerin, kargoda zarar görüp görmediğini kontrol ederek almak durumundadır. Kargodan teslim almakta olduğunuz tıbbi atık kovası hasarlı hale gelmiş ise kargo elemanı orada iken durumu tutanakla tespit edilmesi, hasar tazmin tutanağı tutulması gerekmektedir. İade ve değiştirme kuralları gereği gereklidir.

TIBBİ ATIK KOVASI, SEVKİYAT VE TESLİMAT;

Firmamız Metro Kargo ile anlaşmalıdır, şubesinin bulunduğu her noktaya mal teslimi yapılmaktadır. Şubenin bulunmadığı noktalarda ise mal en yakın şubesinden müşteri tarafından teslim alınır.

GÖNDERİM SÜRESİ:

Tıbbi atık kovası siparişlerinizin gönderilmesi ödemenin yapılmasına müteakip ürün adedine göre azami 5 iş günü dür. Adedi yüksek siparişlerinizde kısmi teslimat talep ederseniz süre kısalacaktır.

* Tıbbi atık kutuları ISO Belgesine sahiptir (9001:2008 Sertifika No:K0556)

 

 

TIBBİ ATIK KOVASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

Tıbbi atık kovası üreticisi olarak, ürünlerimizi tıbbi atık kovası teknik şartnamesi yönetmeliğine tam uygun olarak üretiyoruz. 

* Üreticisi olduğumuz RedboxTıbbi Atık Kovası, hastane ortamında çeşitli uygulamalar sonrası oluşan atıkların ve kullanılmış materyal ve aksesuarları biriktirmek ve akabinde içinde biriktirilen atıklar ile birlikte yok edilmek üzere üretilmiştir.

* Tıbbi Atık Kovası, sıyrık kesik veya yaralanmalara sebep olabilecek delici ve kesici materyallerin enjektör iğnesi iğne içeren diğer malzemelerin bisturi lam – lamel, cam pastor pipeti, kırılmış diğer kesicilerin güvenlice biriktirilmesini sağlayacak formdadır.

* Ürünlerde, darbeye, delinmeye, yırtılmaya ve kırılmaya dayanıklı Poipropilen hammaddeden imal edilmiştir. Ortam sıcaklığında deforme olmaz. Yakılmaya elverişlidir.

* Ürünler, kilitlemeye yarayan üst kapakçık kapatılarak kilitlendikten sonra tekrar açılmaz.

* Tıbbi Atık Kovası'nın kolayca ve emniyetli olarak imha edileceği yere sevk edilebilmesi için kovanın sağlam taşıma kulpu bulunur.

* Kovanın ana kapağı gövdeye, kullanım sırasında sökülmeyecek ve kolayca monte edilir ve açılmaz şekildedir.

* Tıbbi Atık Kovası kapağında tıbbi amaçlı kullanılan farklı materyallerin, kesici delici aksesuarları el değmeden ayırmak, sökmek amacıyla yapılmış yuvalar vardır. Bu yuvalar ayırma esnasında ortaya çıkabilecek riskleri önleyebilecek formdadır.

* Tıbbi Atık Kovası, kilitleme kapakçığı, kutu dolduğunda son kapanışı gerçekleştirecek ve bu kapakçık kapandığında kova bir daha kullanılamayacak şekilde tasarlanmıştır.

* Delici kesici enfekte atık kovası üzerinde,  kutunun 4/3 dolum sınırını gösterir uyarı işareti bulunmaktadır

* Delici kesici enfekte tıbbi atık kovası renkleri, yönetmeliklerdeki standartlarına uygundur.

* Mamulün etiketinde uluslar arası “ Tıbbi Atık Kovası ” işareti, kullanma talimatı ve kullanıcı bilgileri, kurum adı, servis adı, kapayanın, toplayanın ve biriktirenin adı ve tarih bilgileri bulunmaktadır

 

TIBBİ ATIK KOVASI KULLANIM TALİMATI

Tıbbi Atık Kovası kullanım alanlarında bir personel kovalardan sorumlu olmalıdır. Kovanın monte edilerek yerine yerleştirilmesi, dolum kontrolü, süre kontrolü, değiştirilmesi bu personel tarafından yapılmalıdır.

Tıbbi Atık Kovası işletmenize yer kaplamaması açısından iç içe geçmiş ve koli ambalajında teslim edilir.

Koliden bir Tıbbi Atık Kovası gövdesi ve bir kapak alın kutunun üstüne yerleştirdiğiniz kapağa hafifçe baskı uygulayarak yuvalarına geçerek monte olmasını sağlayın.

Tıbbi Atık Kovası koyacağınız yer kullananlarca kolayca ulaşılabilecek ve kutunun çarpma ve devrilmelere maruz kalmayacağı bir yer olmalıdır.

Kesici ve delici enfekte alet atıklarını, batma, delme, sıyrık ve yaralanmalara neden olabilecek Enjektör iğne uçları, intraket iğneleri, ampuller, iğne içeren diğer kesiciler, bisturi, lanset, lam, lamel, cam pastör pipeti, kırılmış diğer camlar delici ve kesici atıkları bu Tıbbi Atık Kovasında biriktirin.

Tıbbi Atık Kovası biriktirme işlemi başladıktan sonra bulunduğu yerde en fazla 72 saat beklemelidir. Biriktirilmeye başlanan atıklar bu süreler aşıldığında enfeksiyon ve bakteri üremesi sonucu sakıncalı olabilir. Biriktirme başladıktan sonra 72 saatte istenen 3/4 sağlanmamış olsa dahi kutu kilitlenerek imhaya gönderilmelidir.

Tıbbi Atık Kovası, en fazla 3/4 oranında doldurun bu seviyeye geldiğinde üstteki küçük kapakçığı tam kapatarak kilitlenmesini sağlayın. Kilitlediğiniz Tıbbi Atık Kovasını kırmızı plastik çöp torbasına koyarak imhaya gönderin.

Tıbbi Atık Kovaları, sıkıştırılmamalı, geri kazanılmamalı, ağızları açılmaya çalışılmamalıdır.

Tıbbi atık kovaları yakılarak imha edilmelidirler.


 


1,5 Litre kesici delici kabı yani kovası en çok kullanılan tıbbi atık kutusu boyutudur. Çünkü aynı zamanda tedavi tepsisi ile birlikte kullanılıyor. Bu kovaların daha ekonomik olma durumu olursa çok memnun oluruz. Medikal sektöründe 30 yıldır çalışıyorum geniş bir sektörde çevrem var ve bu kesici delici atık kabı yani kutusunu daha uygun fiyata verme durumunuz olur mu?. Eğer olursa memnun olurum.
Ahmet Can, Medikal
tibbi atik kutusu alımlarımızda çok kalitesiz ürünler ile karşılaşıyoruz. tibbi atik kutusu üretici firmaları üretim maliyetlerini azaltmak için kırma plastik atıklar kullanıyorlar. buda kalitesiz ürün olarak medikal ve hastane sektörüne geri dönüyor. o kadar ki atik kutusuna attığımız enjektör iğne ucu bistüri lanset bazen kutuyu deliyor. tabiki kesici delici atıklar toplansada bunlarla beraber bir miktar sıvı da kutuda bulunuyor. delinmeler ise sıvının kutudan sızmasına, mikropların bakterilerin oluşmuş kimyasal tepkimenin sağa sola bulaşmasına sebep olabiliyor. dolayısı ile söylemek istediğim bu ürünlerin mutlaka sağlam üretilmesine ihtiyaç var. çözüm plastik bu konuda ürettiği ürün ile takdire layık bir firma. Teşekkürler çözüm plastik
Selahattin Çağlar,
1.5 Lt. Kesici Tıbbi Atık Kovası (100 Adet) hakkında görüş bırakın
Mesleğiniz :
Ürüne yıldız verin :
 
Tüm hakları saklıdır. © 2019 Çözüm tıbbi artık kutuları site tasarım Zen Dizayn
Hakkımızda | Gizlilik | S.S Sorular | Yardım | Banka hesap numaralarımız | İletişim