Kesici delici atık kabı kovası SATIŞ VE DESTEK


ÜRETİCİSİ OLDUĞUMUZ KESİCİ DELİCİ ATIK (KABI) 

TIBBİ ATIK KOVASI SATIŞI VE SATIŞ SONRASI DESTEKDelici kesici atık kabı tıbbi atık kovası üreticisiDelici kesici atık kabı tıbbi atık kovası satışı

RETBOX TIBBİ ATIK KOVALARI

1,5 Litrelik Tıbbi Atık Kovası, kesici ve delici atıkların atılmasına yönelik orjinal hammaddeden yeterli sağlamlıkta üretilmiştir. Ürünümüz üç parçadan oluşur. Bunlar 1- Kutu 2- Kapak 3- Kilitlenebilir küçük kapaktır. Tek kullanımlıktır. Gövde rengi; Sarı kova, kırmızı büyük kapak ve sarı küçük kapaktır. Kovanın 72 saat kullanım süresi vardır. Tamamen dolmamış olsa dahi enfeksiyon olasılığına karşın imhaya gönderilmelidir.

TIBBİ ATIK KOVASI SATIŞI SONRASI DESTEK;

Görüş öneri veya her türlü satış sonrası destek için aşağıdaki telefonlarımızı arayabilirsiniz.

0 212 567 49 41 / 42

0 536 797 74 06

TIBBİ ATIK KOVASI DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI;

Tıbbi atık kabı / kovası, özellikleri ilgili yönetmelik ve teknik şartnamesi ile belirlenmiş standart üründür.  Satın alınmış ve kolisi açılmış ürünlerin daha sonra iadesi olmamaktadır. Ancak kargoda deforme olmuş ürünler müstesna. Müşteri kendisine ulaşan ürünlerin, kargoda zarar görüp görmediğini kontrol ederek almak durumundadır. Kargodan teslim almakta olduğunuz tıbbi atık kovası hasarlı hale gelmiş ise kargo elemanı orada iken durumu tutanakla tespit edilmesi, hasar tazmin tutanağı tutulması gerekmektedir. İade ve değiştirme kuralları gereği gereklidir.

TIBBİ ATIK KOVASI, SEVKİYAT VE TESLİMAT;

Firmamız Metro Kargo ile anlaşmalıdır, şubesinin bulunduğu her noktaya mal teslimi yapılmaktadır. Şubenin bulunmadığı noktalarda ise mal en yakın şubesinden müşteri tarafından teslim alınır.

GÖNDERİM SÜRESİ:

Tıbbi atık kovası siparişlerinizin gönderilmesi ödemenin yapılmasına müteakip ürün adedine göre azami 5 iş günü dür. Adedi yüksek siparişlerinizde kısmi teslimat talep ederseniz süre kısalacaktır.

* Tıbbi atık kutuları ISO Belgesine sahiptir (9001:2008 Sertifika No:K0556)

 

 
Tüm hakları saklıdır. © 2019 Çözüm tıbbi artık kutuları site tasarım Zen Dizayn
Hakkımızda | Gizlilik | S.S Sorular | Yardım | Banka hesap numaralarımız | İletişim